Karta Curve – 1 karta, która zastąpi wszystkie + bonus 5 euro

W naszych czasach mamy co raz więcej kont bankowych i odpowiednio kart do nich – ktoś korzysta z promocji banków, ktoś inny stosuje zasadę 6 słoików. Te wszystkie karty rozpychają portfel. Ale jest na to sposób – zamawiając kartę Curve, dostajesz możliwość podpięcia wszystkich swoich kart do jednej aplikacji. Nosisz więc w portfelu 1 kartę, reszta leży w domu. W aplikacji łatwo można zmienić kartę, którą chcemy zapłacić, a nawet możemy „podróżować w czasie”: jeśli zapłaciliśmy jakąś kartą, ale zmieniliśmy zdanie, w ciągu 14 dni możemy zmienić ją na inną kartę (opcja „go back in time”). Jest też zwrot 1% wartości zakupów zrobionych w wybranych przez nas 3 sieciach (Aldi, Lidl, Carrefour etc). No i dostajemy 5 euro na start. Fajnie? To czytaj dalej, jak to zrobić.

Po pierwsze, instalujemy aplikację z linka https://curve.page.link/PpWt (link jest konieczny, by dostać bonus). Na dole strony klikamy „download for free” i ściągamy aplikację na telefon. Po otworzeniu aplikacji wygląda to tak:2019-08-21 12-02-59

Wybieramy „continue”. To samo robimy na następujących ekranach:

Dalej pojawia się ekran, gdzie wybieramy, czy chcemy zarejestrować się przez maila czy przez konto google. Oba sposoby są proste. W mailu pamiętaj kliknąć link aktywacyjny. Ekran wyboru wygląda tak:

2019-08-21 12-03-38

Następnie wpisujemy swoje dane – takie same, które mamy na swoich kartach bankowych, datę urodzenia oraz adres – ten, na który chcemy dostać kartę:

2019-08-21 12-04-10

Następnie zatwierdzamy dane klikając „confirm details” i dostajemy wybór zajęcia. 6 opcji do wyboru, można wybrać kilka:

 • przedsiębiorca
 • dyrektor/właściciel biznesu
 • samozatrudniony freelancer
 • samozatrudniony sprzedawca
 • pracownik na etacie
 • inny rodzaj zajęcia

2019-08-21 12-20-44

Kolejny ekran mówi, że za chwilę wybierzemy kartę, klikamy „choose your curve” i wybieramy niebieską kartę, jeśli chcemy darmową:

2019-08-21 12-20-56

Klikamy „continue” i wpisujemy promo-kod EY5825LE, Jest to obowiązkowe, jeśli chcesz dostać bonus. Po wpisaniu kodu wciskamy „submit”.

2019-08-21 12-21-26

Na kolejnym ekranie sprawdzamy swoje dane raz jeszcze i wciskamy „confirm”. Następny ekran wygląda tak:

2019-08-21 12-21-50

Klikamy „add card” i dalej trzeba sobie poradzić, ponieważ aplikacja nie zezwala na zrobienie screena. Co trzeba zrobić? Dodajemy dowolną swoją kartę, na której jest chociażby 1zł. W trakcie dodawania  jakaś mała suma odejmie się z karty i na stronie banku w zakładce „blokady” trzeba będzie znaleźć specjalny kod i wpisać go w aplikacji:

curve card confirm

Potem kwota wraca. Na kolejnych ekranach: 1. Klikamy „add card”. 2. Wybieramy z jakich sklepów chcemy 1% zwrotu za zakupy (niebieskie pole), lub zostawiamy to na później (pole „I’ll do this later”). 3. Bonus ma status „pending”, naliczy się, kiedy zrobimy 1szy zakup kartą. Od teraz karta jest w drodze do Ciebie (jakieś 7 dni).

A zatem, karta przyszła. Należy ją aktywować (1,2), zobaczyć i zapisać gdzieś bezpiecznie swój PIN (3), wpisać go jeszcze raz (4); jeśli zapomnimy PIN, możemy go zobaczyć wciskając „show pin” (5). Dalej trzeba wybrać do płatności podpiętą kartę (tę z której pobierała nam się mała sumką), pójść do sklepu i kupić np. soczek. Bonus się naliczy i będzie dostępny – wybieramy do płatności kartę Curve i możemy z bonusu skorzystać w sklepie.

Podobnie jak pierwszą kartę możemy podpiąć resztę swoich kart i nosić ze soba tylko kartę Curve.

Podsumowując, najważniejsze jest:

 1. Zarejestrować się z linka https://curve.page.link/PpWt
 2. W trakcie rejestracji podać kod EY5825LE
 3. Wybrać niebieską kartę (jest darmowa)
 4. Po automatycznym zamówieniu i doczekaniu się karty – aktywować ją, zapamietać PIN, dokonać małego zakupu z jednej ze swoich podpiętych kart
 5. Aby wykorzystać bonus – przełączyć na kartę Curve

Działa, sprawdziłam sama. Enjoy 🙂

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s